Sıralama

Sıralama

Fiyat
Tarih
Filtreleme

Prag Turları (2)

18.06.2023 - 25.06.2023
8 Gün 7 Gece
Kesin Kalkış
20.04.2023 - 23.04.2023
4 Gün 3 Gece
Kesin Kalkış
Toplam 2 turdan 1 ile 2 arası gösterilmektedir.

Prag Turları ve Fiyatları

Yılbaşı Prag Turu

2.Dünya Savaşı sırasında hasar görmeyen şanslı şehirlerden olan Prag, ‘’Altın Kent’’, ‘’Şehirlerin Anası’’ ve ‘’Avrupa’nın Kalbi’’ olarak da anılmaktadır. Görülmesi gereken Avrupa şehirlerinden birisi olan Prag, mimarisi, ambiyansı ve tarihi nedeniyle turistler tarafından sıklıkla ziyaret edilmektedir. Üstelik yılbaşında da Prag turları mevcut. Eğer yeni yıla Prag’ın büyülü atmosferi eşliğinde girmek isterseniz, erken rezervasyon fırsatlarından faydalanabilir, özel günlerde yurt dışına daha uygun fiyatlarla çıkabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Orta Avrupa Turları

Eğer ‘’Tek bir ülkeyi gezmek bana yetmez, daha fazla ülkeyi ziyaret etmek istiyorum!’’ diye düşünenlerdenseniz Avrupa’nın en güzel şehirlerini Orta Avrupa turu ile ziyaret etmeye ne dersiniz? Prag, Viyana ve Budapeşte’yi bir arada görebileceğiniz TatilBudur.com Orta Avrupa turları ile muhteşem güzelliklerin tadını sevdiklerinizle beraber çıkartabilirsiniz. Orta Avrupa’nın en popüler şehirlerini bir araya getiren Orta Avrupa turları, profesyonel tur rehberlerinin bilgi birikimi sayesinde kaliteli zaman geçirmenize olanak sağlayacaktır. Budapeşte’ye gittiğinizde Çigan gecesine katılabilir, Viyana’da orman gezisine katılabilir, Prag’da kaplıcalarıyla ünlü Karlovy Vary’de dinlenebilirsiniz.

Çek Cumhuriyeti’nde Görmeniz Gereken En Güzel Yerler

Prag Merkezi: Kuleleri, sarayları, kiliseleri ve manastırlarıyla turistlere birçok gezi noktası sunan Prag’da ilk olarak Prag Kalesi’ni ziyaret edebilirsiniz. Dönem dönem kilise ve manastır yapılarının inşa edildiği Prag Kalesi, her dönemin izlerini taşıyor. Hradcany Meydanı, Stare Mesto (Eski Şehir), St. Nicholas Katedrali, Astronomik Saat, Stranova Synagog (Eski Sinagog), Aziz Vitus Katedrali, Eski Kraliyet Sarayı, Belediye Binası, Karel Köprüsü (Karluv Most) ve Kafka Müzesi Çek Cumhuriyeti gezilecek ve görülecek yerler listenizde mutlaka olmalı. Eğer daha fazla vaktiniz varsa; Maisel Sinagogu, Prag Dans Evi, Mucha Müzesi ve Prag Hayvanat Bahçesi de gezinize dahil edebilirsiniz.