Kullanıcı Yorumları
9/10 Fevkalade
Öne Çıkan Özellikler
 • Güvenli Turizm Sertifikası
 • Çocuk Dostu
 • Aile Oteli
Konum Bilgileri
Armutalan Mah. 136 Sok. No:14 Marmaris
Mevkii: Armutalan
Denize Mesafe: 250 mt.
Şehir Merkezine Mesafe: 2.5 km.
Kampanyalar
TatilBudur’dan Maximum Kart ile yapacağınız rezervasyonlarda 1.000 TL MaxiPuan!

1-31 Ekim tarihleri arasında yapacağınız 7.500 TL -1.000 TL arası rezervasyonunuzdan 750 TL, 10.000 TL ve üzeri rezervasyonunuzdan 1.000 TL MaxiPuan Kazanın. MaxiPuanları kazanmak için hemen Maximum Mobil ve İşCep üzerinden kampanyaya katılın. 

kampanya şartları
TatilBudur'dan World Kart ile şimdi al, 4 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Ekim Fırsatları başladı. Üstelik World Kart'a özel 3, 6 ve 9 taksitli rezervasyonlarınızın ödemesini 4 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
TatilBudur'dan Maximum Kart ile şimdi al, 4 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Ekim Fırsatları başladı. Üstelik Maximum Kart'a özel 3,6 ve 9 taksitli (Kıbrıs Otelleri için sadece 3 taksitli) rezervasyonlarınızın ödemesini 4 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
Genel Özellikler

 

 • Çamaşırhane *
 • Telefon *
 • Sağlık Görevlisi *
 • Market *
 • Masaj *
 • Emanet Kasa
 • Sauna
 • Kese & Köpük *
 • Spa Merkezi *
 • Bebek Yatağı

* ile işaretli özellikler ücretlidir.
Tesis Aktiviteleri

 

 • Mini Club
 • Soft Animasyon

* ile işaretli özellikler ücretlidir.
Havuz ve Plaj

- Havuzlar 08:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmete açıktır. - Tesisin özel plajı bulunmamaktadır. Talep eden misafirler halk plajına gidebilirler. İdeal Prime Beach Hoteldeki özel plaj kullanılmamaktadır. - Şezlong ve şemsiye havuz kenarında mevcut olup ücretsizdir.


 

 • Şezlong
 • Açık Havuz
 • Çocuk Havuzu
 • Şemsiye
 • Halk Plajı
 • Kum ve Çakıl Plaj
 • Çocuk Su Kaydırağı
 • Anex Bina Havuzu

* ile işaretli özellikler ücretlidir.
Covid-19 Tedbirleri

COVİD-19 BİLGİLENDİRME

Konaklama tesisleri için belirlenen kriterlerde TGA tarafından revizyon yapılmıştır. İlgili revizyon çerçevesinde uygulamalarımızı gözden geçirerek misyonumuza uygun olarak bütün politika ve prosedürleri, yayınlanan genelgeler doğrultusunda revize etmekteyiz.

·              Check-in işlemleri sırasında, oda kartları misafirlerimiz otele giriş yapmadan önce hazırlanarak dezenfekte edilmiş ve korumalı kılıflarında misafirlerimize güvenli şekilde verilmektedir.

·              Register card veya diğer yasal zorunluluğu olan dokümanlara imza atmanız için önceden dezenfekte edilmiş tek kullanımlık kalemler bulundurulmaktadır.

·              Odalar temizlendikten sonra el teması olan yerler dezenfekte edilmekte ve kayıt altına alınmaktadır.

·              Odalarda ki klimaların detaylı temizliği yapılmıştır. Her check-out larda klima peteklerinin temizliği ve dezenfeksiyonu yapılmakta ve kayıt altına alınmaktadır.

·              Kat personeli tarafından yapılan temizlik işlemlerinden sonra odalar ozon jeneratörü  ile dezenfekte edilmekte ve  havalandırılmaktadır.

·              Ana Restoran sosyal mesafe sağlanması için ( 19:00 - 20:00, 20:00-21:00 olmak üzere randevu usulü hizmet vermektedir)

·              Restoranlarda, barlarda masalar ve mobilyaların üst kısmı sizlerin kullanımı sonrasında F&B çalışanları tarafından temizlenmekte ve dezenfekte edilmektedir.

·              Restoran, içme üniteleri alanlarında ve kapalı alanlarda  sosyal mesafe kurallarına dikkat edilmelidir.   Bu alanlarda sosyal mesafe zemin işaretlemeleri mevcuttur.

·               Gıda üretim süreçlerimiz, Gıda Satın Almalarımız Gıda Güvenliği Yönetim sistemi ve HACCP kuralları ile yürütülmektedir.

·              Açık büfede ürünlerin misafirlere görevli personel tarafından verilmesi uygulaması kaldırılmıştır. Misafirler Covid tedbirleri kapsamında açık büfeyi rahatlıkla kullanabilirler. Restoran girişlerinde el dezenfektanları bulunmaktadır. Yemek alımı için kullanılacak maşa ve kepçeler rutin olarak yenisi ile değiştirilmektedir. Kapalı alanlarda ve restoranlarda maske takılmalıdır.  

·              Ortak kullanımda olan çay/kahve makinası v.b. ürünlerin kullanımında görevli personelin bulunması uygulaması değişmiş olup,  misafirler içecekleri kendileri alabilirler. İçecek makineleri temizlik talimatına göre temizlenip dezenfekte edilmektedir.

·              Otelimizde periyodik olarak genel alanlarda ve el temasının yoğun olduğu yerlerde ( wc, kapı kolları, trabzanlar, asansör düğmeleri …)  dezenfeksiyon yapılmakta ve kayıt altına alınmaktadır.

·              Animasyon programları sosyal mesafe kuralları dikkate alınarak yapılmaktadır.

·              Disko, Fitness& Hamam alanlarında el dezenfektanları bulunmaktadır. Bu alanların temizlikleri temizlik talimatına göre yapılmakta ve dezenfekte edilmektedir.

·              Çocuk kulübü kapasitesi belirlenmiştir. Yoğunluk olması durumunda rezervasyon usulü hizmet verilebilir. Girişte el dezenfektanı bulundurulmakta ve çocukların ateşleri ölçülüp kayıt altına alınacaktır. Çocuk kulübü temizlik ve dezenfeksiyonu temizlik talimatına göre yapılmaktadır. 

 

 • .
Konsept Özellikleri

Her şey Dahil Konsept Özellikler

Kahvaltı (07:00 ile 09:30 saatleri arasında)

Geç Kahvaltı (09:30 ile 10:00 saatleri arasında)

Öğle Yemeği (12.30 ile 14:00 saatleri arasında)

Akşam Yemeği (19:00 ile 21:00 saatleri arasında)(19:00-20:00, 20:00-21:00 olmak üzere randevu usulü)

Snack Bar (14:00 ile 16:00 saatleri arasında)

Cafeteria Çay Saati (17:00 ile 18:00 saatleri arasında)

Soğuk Sandviç (23:00 ile 00:00 saatleri arasında)

Pool Bar (10:00 ile 23:00 saatleri arasında)(çeşitli yerli alkollü içecekler, kokteyller, çeşitli sıcak soğuk içecekler)

Cafeteria (16:00 ile 19:00 saatleri arasında)(çeşitli soğuk ve sıcak içecekler)

Lounge Bar (24 Saat)(konsantre meyve suyu ve sıcak içecekler)

Sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam yemeği açık büfe olup tesisin belirdiği markalar dahilinde yerli alkollü ve alkolsüz içecekler ücretsizdir. Tüm barlar self servistir.

Önemli Notlar

Oda Özellikleri

* Standart Oda: 15 m² genişliğindedir. Minimal kullanım 2 kişi, maximum kullanım 3 kişi( Ektra katlanır yatak) mevcuttur. Balkonludur.

* Aile Odası: 40 m² genişliğindedir. Minimal kullanım 3 kişi, maximum kullanım 3+1 kişi( Ektra çekyat) , Aile odaları sadece anex binada bulunmaktadır. Balkonludur.

Genel Özellikler

* Tesis anex binası 4 kattan ve bungalow binası 2 kattan oluşmaktadır. Asansör mevcuttur.

* Minibar haftada 2 defa su ve meyve suyu ile doldurulur.

* Lobby alanında wifi internet erişimi ücretsiz sunulmaktadır.

* Covid-19 nedeni ile toplu aktiviteler yapılmamaktadır. Tüm restoranlarda sosyal mesafe uygulaması mevcuttur. Covid-19 nedeni ile tüm restaurantlara ve içecek ünitelerine maskesiz girmek yasaktır.

* Tesisin özel plajı bulunmamaktadır. Talep eden misafirler halk plajına gidebilirler. İdeal Prime Beach Hoteldeki özel plaj kullanılmamaktadır.

* Tesis doğa ile iç içe olması sebebiyle birçok yokuş, merdiven ve basamak bulunmaktadır. Odalara ulaşım için asansör bulunmamaktadır. 

* Tesise evcil hayvan kabul edilmemektedir.

* Tesisin balayı çiftlerine Meyve Sepeti ve Şarap ikramı bulunmaktadır. Rez. notuna balayı çiftidir şeklinde belirtilmesi gerekir.

İdeal Panorama Holiday Village
İdeal Panorama Holiday Village
Canlı Destek